Stylownia

Tworzenie styli pod skrypt PunBB


#1 2008-12-14 17:12:42

michal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 7
Punktów :   

Regulamin

Zasady ogólne

1. Na forum trzymamy się zasad kultury osobistej i netykiety. Nie używamy wulgaryzmów, nie obrażamy innych użytkowników forum.
2. Posty staramy się pisać w miarę składnie językowo i bez nagminnych błędów ortograficznych czy interpunkcyjnych.
3. Nasze wypowiedzi nie powinny składać się z jednego słowa czy uśmieszku. Oczywiście używamy opcji edytuj, a posty pod swoimi wypowiedziami używamy jedynie do celów wyższych jak np. przypomnienie ważnego tematu itp.
4. Tematy staramy się umieszczać w jak najbardziej odpowiednich działach.
5. Nie umieszczamy linków do stron 18+ i łamiących polskie prawo (do tego zaliczają się wszelkiego typu warezy).

Ocenianie

Jako że na forum jest działa poświęcony ocenianiu pracy innych postanowiłem napisać kilka słów odnośnie tego oceniania. Nigdy nie obrażamy autora forum czy stylu możemy potępić jego pracę, ale nie wolno nam w jakikolwiek sposób obrażać jego osoby! Staramy się pisać oceny, które pomogą poprawić swoje dzieło autorowi. Nasze recenzje powinny być dosyć obszerne (nie jedno zdanie, czy kilka słów).

Zamawianie

1. Precyzujemy swoje zamówienie pisząc o kolorystyce i temacie stylu.
2. Szczegóły dotyczące całego wyglądu stylu o mawiamy z wykonawca poprzez gg czy maila.
3. Jako że jak na razie tylko ja wykonuje style, należy uzbroić się w cierpliwość co do wykonania zlecenia.

Mam nadzieję, że regulamin nie jest zbyt ograniczający . Życzę miłego korzystania z forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nwf.pun.pl www.worldofnarutoshippuden.pun.pl www.fizjoterapiant.pun.pl www.parabola.pun.pl www.poke.pun.pl